Muusikafestival

Neljapäev, 30. märts
Reede, 31. märts
Laupäev, 1. aprill

Üle 200 artisti meilt ja mujalt astub üles Tallinna parimates klubides, kontserdi- ja teatrisaalides. Esindatud on kõikvõimalikud muusikastiilid põrandaalustest tulevikunimedest tabelitähtedeni, folgist elektroonikani, džässist metalini. Muuhulgas sisaldab muusikafestival ka laiahaardelist klassikalise ja nüüdismuusika heliloojate ning interpreetide programmi.

Erinevaid muusikažanreid hõlmava kontsertkava on koostanud laekunud esinemistaotluste põhjal laiapõhjaline meeskond Eesti juhtivate muusikaorganisatsioonide esindajatest, ürituste korraldajatest ja oma ala parimatest asjatundjatest. Üha rohkem välisesinejaid ligi tõmbavale festivalile laekus rekordarv esinemissoove 1470 artistilt üle kogu maailma. Kavasse kinnitati 2. veebruaril 237 esinejat 33 riigist, neist 114 Eestist. Kinnitatud artistidest loe lähemalt siit.

TMW muusikafestivali ülejäänud esinejad, lavad ning eriüritused, samuti tasuta linnalava kontsertide kava ning tänavu esmakordselt TMW raames toimuv spetsiaalne laste- ja noorteprogramm kuulutatakse välja jooksvalt veebruarikuu jooksul.

TMW 2017 kinnitatud artistid

Festivalilava programm hõlmab ligi 30 kontsertpaika, millest enamik asub teineteisest jalutuskäigu kaugusel.

Kava

Soovitame avastada ka TMW linnalava programmi ehk festivalil üles astuvate artistide tasuta kontserte kohvikutes, galeriides, plaadi- ja raamatupoodides, kodudes ja teistes tavatutes paikades üle linna.

Festival teeb kõik endast oleneva, et tagada festivalipaikades ligipääs ka erivajadustega inimestele.

Festivalipasse saab osta TMW veebipoest ning üksikpileteid Piletilevist.

“Tallinn Music Week on muusikaline sulatusahi. Seda festivali eristab teistest omataolistest pakutava muusika haare: klassika, Estonian Voices, koorilaul, džäss ja folk täiendamas kõikvõimalikke pop-rock-metal-indie-tantsumuusika avaldumisvorme.”

Kieron Tyler, the Arts Desk